Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Додаткове покриття до автоцивілки ДЦВ

Оформити додатковий поліс автоцивілки:

Ціна дійсна лише за умови придбання полісу на сайті компанії та може відрізнятися від цін в представництвах.

ДЦВ (Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів) – страховий поліс, який забезпечує збільшення лімітів відшкодування за полісом Автоцивілки. На даний момент максимальна сума відшкодування за ОСЦПВ є сталою, та становить:
  • 320 000 грн. за шкоду, завдану життю та/або здоров’ю;
  • 160 000 грн. за шкоду, завдану майну потерпілого.
Трапляються ситуації, коли збиток виходить за межі зазначених лімітів, і різницю доводиться покривати із власної кишені. В таких випадках доречним буде поліс Додаткової автоцивілки (Поліс ДЦВ). Загальна сума виплат за кількома страховими випадками не може перевищувати страхової суми за Договором. Ліміти відповідальності за кожним Договором страхування встановлюються окремо: за шкоду заподіяну життю і здоров’ю та за шкоду заподіяну майну Третіх осіб. За полісом Додаткової автоцивілки, після виплати страхового відшкодування розмір страхової суми клієнта зменшується на суму виплачених відшкодувань.

Об’єкт страхування

Об'єктом страхування є майнові інтереси, пов'язані з відшкодуванням особою, цивільно-правова відповідальність якої застрахована, шкоди, заподіяної життю, здоров'ю, майну потерпілих внаслідок експлуатації забезпеченого транспортного засобу понад встановлені ліміти за договором ОСЦПВВНТЗ.

Страхові ризики

  • Настання цивільної відповідальності за шкоду, заподіяну життю та/або здоров’ю Третіх осіб внаслідок ДТП, що сталася за участю Забезпеченого ТЗ.
  • Настання цивільної відповідальності за шкоду, заподіяну майну Третіх осіб внаслідок ДТП, що сталася  за  участю  Забезпеченого ТЗ.

Мінімальний та максимальний розмірі страхової суми (ліміту відповідальності)

Від 100 000,00 грн до 500 000 ,00 грн. Розмір страхового покриття, згідно з умовами договору Добровільного страхування цивільної відповідальності обирається клієнтом на власний розсуд:
  • 100 000,00 грн.;
  • 200 000,00 грн.;
  • 300 000,00 грн.;
  • 500 000,00 грн.

Від чого залежить ціна (вартість) ДЦВ:

Страховий поліс ОСЦПВ не відноситься до дорогого продукту. Ціна автоцивілки не фіксується і залежить від багатьох нюансів. Щоб визначити вартість поліса для вашого транспортного засобу, калькулятор ОСЦПВ враховує різні чинники:

  • населений пункт реєстрації власника ТЗ (вказано в техпаспорті);
  • термін дії договору страхування;
  • тип транспортного засобу та об'єм двигуна;
  • інші фактори.

Страхова премія: від 260,00 грн. до 3 800,00 грн.
Страховий тариф: від 0,04 % до 1,08 %

Обмеження страхування

Увага: якщо транспортний засіб використовується в якості ТАКСІ, застосовуються індивідуальні умови страхування. Для оформлення договору потрібно звернутись до менеджера (спеціаліста) страхової компанії або залишити заявку на консультацію.

Додаткова інформація про продукт страхування

Франшиза по страховому продукту ДВС відсутня

Територія дії договору: Договір діє на території України за виключенням тимчасово окупованих територій України, територій проведення антитерористичних операцій та операцій Об’єднаних сил.

Строк дії договору: 1 рік

Порядок вступу договору в дію: Договір набуває чинності з 00:00 годин дати, що йде за датою надходження страхової премії (першого страхового платежу)  в повному обсязі на поточний рахунок Страховика (або його уповноваженого представника), але не раніше дати зазначеної в Договорі, як дата початку дії Договору.

  • Виключення (винятки):
  • Не є страховим випадком дорожньо-транспортна пригода (ДТП), що сталася за участю Забезпеченого ТЗ за наступних обставин:
  • Управління (керування) Забезпеченим ТЗ особою, яка перебувала під дією алкоголю, знаходилась під впливом наркотичних чи токсичних речовин, або перебувала під дією медичних препаратів, протипоказаних при керуванні ТЗ, а також у разі відмови від проходження тесту або медичної експертизи (огляду) з метою виявлення ознак стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.
  • Управління (керування) Забезпеченим ТЗ особою, яка:

– не мала посвідчення водія відповідної категорії;

– не мала законних підстав керувати застрахованим ТЗ (крім випадку невиконання водієм ТЗ пункту 2.1. ПДР за умови пред’явлення Страховику відсутніх на момент ДТП документів), або протиправно заволоділа Забезпеченим ТЗ з будь-якою метою.

  • Невиконання Страхувальником (Забезпеченим водієм) вимог представників органів влади; переслідування Страхувальника (Забезпеченого водія) працівниками МВС (Національної поліції України або іншими); якщо Страхувальник (Забезпечений водій) після ДТП залишив місце пригоди з порушенням встановлених законодавством правил.
  • Використання Забезпеченого ТЗ, технічний стан якого не відповідає вимогам Розділу 31 Правил дорожнього руху України.
  • Використання Забезпеченого ТЗ у якості таксі, карети швидкої допомоги, на умовах прокату, лізингу, тест-драйву, для навчальної чи тренувальної їзди, участі у офіційних і неофіційних змаганнях (у тому числі й спортивних), або на інших спеціальних умовах без попереднього письмового узгодження зі Страховиком (у разі, коли такі умови експлуатації Забезпеченого ТЗ не були зазначені в умовах Договору, або не були письмово погоджені додатковою угодою до Договору).
  • Перевезення, буксирування Забезпеченого ТЗ.
  • Порушення вимог безпеки при перевезенні пасажирів та вантажів; заподіяння шкоди вантажем, що випав (впав) із Забезпеченого ТЗ, предметами, що вилетіли з-під його коліс, спеціальним обладнанням або механізмами, що змонтовані на Забезпеченому ТЗ, під час користування ними; пожежею або вибухом Забезпеченого ТЗ, що сталися не внаслідок ДТП.
  • Застосування, перевезення чи зберігання вибухових речовин, матеріалів, пристроїв, вогнепальної зброї, та інших небезпечних речовин і предметів, а також якщо ДТП трапилась внаслідок підпалу, підриву Забезпеченого ТЗ, а також протиправних дій третіх осіб.
  • У випадках масових заворушень, порушення громадського порядку, військових конфліктів, терористичних актів, антитерористичних операцій, заколоту, бунту, стихійного лиха, вибуху боєприпасів та інших знарядь війни.
  • Внаслідок впливу іонізуючої радіації; викликаного довільним ядерним паливом радіоактивного отруєння; радіоактивної, токсичної, вибухової чи в іншому відношенні небезпечної властивості довільної вибухової ядерної сполуки чи її ядерного компонента.
  • Не є страховим випадком дорожньо-транспортна пригода (ДТП), за спричинення якої не виникає цивільної відповідальності Страхувальника (Забезпеченого водія).
  • Страховик не відшкодовує шкоду, завдану внаслідок пошкодження Забезпеченого ТЗ, який спричинив ДТП; шкоду водію Забезпеченого ТЗ або майну, що знаходилось у момент ДТП в/на Забезпеченому ТЗ.
  • Страховик не відшкодовує шкоду життю та здоров’ю пасажирів, які знаходились у Забезпеченому ТЗ, якщо вони є застрахованими відповідно до договорів особистого страхування від нещасних випадків на транспорті.
  • Страховик не відшкодовує шкоду, завдану внаслідок пошкодження або знищення антикварних речей, виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного чи напівдорогоцінного каміння, предметів релігійного культу, колекцій, картин, рукописів, банкнот, цінних паперів, документів, племінних тварин.
  • Страховик не відшкодовує шкоду, завдану забрудненням або пошкодженням внаслідок ДТП об'єктів навколишнього природного середовища, в тому числі екологічним забрудненням.
  • Не відшкодовуються збитки (оцінена шкода) в частині, що перевищує страхову суму по Договору, будь-які непрямі збитки, неотриманий прибуток, моральна шкода, шкода, що була завдана не в результаті страхового випадку, хоч би й під час його настання.
  • Не є страховими випадками події, що сталися на тимчасово окупованих територіях України, територіях проведення антитерористичних операцій та операцій Об’єднаних сил.

 

  • Підставами для відмови Страховика у здійсненні виплати страхового відшкодування є:
  • Навмисні дії (бездіяльність) Страхувальника, водія Забезпеченого ТЗ, потерпілого, користувача пошкодженого майна, спрямовані на настання страхового випадку. Зазначена норма не поширюється на дії, пов’язані з виконанням ними громадського чи службового обов’язку, в стані необхідної оборони (без перевищення її меж) або захисту майна, життя, здоров’я, честі, гідності та ділової репутації. Кваліфікація дій зазначених осіб встановлюється відповідно до чинного законодавства України.
  • Вчинення Страхувальником, Забезпеченим водієм чи Третьою особою (фізичними особами) умисного злочину, що призвів до страхового випадку.
  • Надання Страхувальником, особою, відповідальність якої застрахована, Третьою особою, або особою, що має право на отримання страхового відшкодування, свідомо неправдивих відомостей про предмет Договору, або про факт, причини, обставини або наслідки страхового випадку, розмір завданих збитків, ненадання пошкодженого майна Страховику для огляду.
  • Отримання особою, що має право на отримання страхової виплати, відшкодування збитків (шкоди) від особи, винної у їх заподіянні.
  • Несвоєчасне повідомлення Страховика Страхувальником або Забезпеченим водієм про настання страхового випадку без поважних на це причин, підтверджених документально, або створення Страховику перешкод у визначенні причин, обставин або наслідків події, що має ознаки страхового випадку, характеру та/або розміру збитків. Сторонами узгоджено, що несвоєчасність повідомлення Страховика Страхувальником або водієм Застрахованого ТЗ про настання страхового випадку без поважних на це причин є безумовною підставою для відмови у виплаті страхового відшкодування, незважаючи на те, чи перешкодило це Страховику встановити факт, причини, обставини та/або наслідки події, що має ознаки страхового випадку.
  • Невиконання Страхувальником (Забезпеченим водієм) або потерпілою особою обов’язків, передбачених умовами Договору.
  • Відсутність чинного на момент ДТП Поліса ОСЦПВВНТЗ, або недійсність/нікчемність на момент ДТП Поліса ОСЦПВВНТЗ, або відмова у виплаті страхового відшкодування за Полісом ОСЦПВВНТЗ, – якщо обов’язковість укладання Поліса ОСЦПВВНТЗ на Забезпечений ТЗ передбачена законодавством.
  • Порушення Страхувальником умов страхування, передбачених Законом про ОСЦПВВНТЗ. В цьому випадку Страховик має право зменшити розмір страхової виплати по Договору пропорційно розміру компенсації, передбаченої законодавством по Полісу ОСЦПВВНТЗ.

Страховик несе відповідальність в межах вказаних в Договорі страхових сум.

Страховик несе відповідальність за ту частину оціненої згідно з чинним законодавством шкоди, що перевищує за розміром страхову суму по відповідному ризику за законодавством про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (надалі – ОСЦПВВНТЗ) на момент укладання Договору.

  • У разі настання страхового випадку Страховик у межах страхових сум, визначених у Договорі, відшкодовує у встановленому цим Договором порядку оцінену шкоду, заподіяну внаслідок ДТП життю, здоров’ю, майну третьої особи, а потерпілим юридичним особам – виключно шкоду, заподіяну майну.
  • За ризиком настання цивільної відповідальності за шкоду, заподіяну життю та/або здоров’ю третіх осіб, відшкодовується шкода, пов’язана з: лікуванням потерпілого, тимчасовою втратою працездатності потерпілим, стійкою втратою працездатності потерпілим, а також смертю потерпілого, що настала протягом одного року з моменту ДТП та є прямим наслідком цієї події. Розмір шкоди, пов’язаної з лікуванням, втратою працездатності та/або смертю потерпілого, визначається відповідно до порядку розрахунку, встановленого Законом України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (далі – Закон про ОСЦПВВНТЗ).
  • За ризиком настання цивільної відповідальності за шкоду, заподіяну майну третіх осіб, відшкодовується шкода, пов’язана з:
  • пошкодженням ТЗ потерпілого (витрати, пов'язані з відновлювальним ремонтом з урахуванням зносу, розрахованого у порядку, встановленому законодавством);
  • фізичним знищенням ТЗ потерпілого, а саме різниця між вартістю ТЗ до та після ДТП. Транспортний засіб вважається фізично знищеним, якщо його ремонт є технічно неможливим чи економічно необґрунтованим. Ремонт вважається економічно необґрунтованим, якщо передбачені згідно зі звітом (актом) чи висновком про оцінку, виконаним оцінювачем або експертом відповідно до законодавства, витрати на відновлювальний ремонт транспортного засобу перевищують вартість транспортного засобу безпосередньо перед ДТП;
  • пошкодженням чи фізичним знищенням доріг, дорожніх споруд, технічних засобів регулювання руху та інших матеріальних цінностей;
  • пошкодженням чи фізичним знищенням іншого майна потерпілого;
  • проведенням робіт, які необхідні для врятування потерпілих в результаті ДТП;
  • пошкодженням транспортного засобу, використаного для доставки потерпілого до відповідного закладу охорони здоров'я, чи забрудненням салону цього ТЗ;
  • евакуацією транспортних засобів потерпілих з місця ДТП до найближчого СТО або до місця стоянки в межах адміністративного району, де сталася подія.
  • Розмір оціненої шкоди, що є базою для розрахунку страхового відшкодування за цим Договором, визначається окремо по кожному з застрахованих ризиків шляхом зменшення суми оціненої шкоди по ризику, визначеної у відповідності з пунктами 7.1. – 7.3. Договору, на суму розрахованого по страховому випадку страхового відшкодування по відповідному ризику за Полісом ОСЦПВВНТЗ.
  • Страхове відшкодування по Договору, окремо по кожному з застрахованих ризиків, розраховується Страховиком як сума оціненої шкоди, що визначена відповідно до п.7.4. Договору, до якої застосовуються наступні умови у зазначеній послідовності:
  • Розмір страхового відшкодування обмежується сумою, яка у сукупності з сумами всіх попередніх страхових відшкодувань по ризику не повинна перевищувати страхову суму по цьому ризику.
  • Розмір страхового відшкодування обмежується страховою сумою по одному страховому випадку.
  • Сума страхового відшкодування зменшується на суму франшизи, передбаченої в п.1.11. Договору.
  • Розрахована сума страхового відшкодування розподіляється на всіх потерпілих по застрахованому ризику Третіх осіб пропорційно розміру оціненої шкоди, завданої кожному потерпілому. При цьому, розмір страхового відшкодування кожному потерпілому обмежується страховою сумою на одного потерпілого.
  • Сума страхового відшкодування зменшується пропорційно відношенню сплаченого Страхувальником страхового платежу до нарахованого за весь строк дії Договору страхового платежу, якщо Страхувальник не сплатив повну суму страхових платежів, передбачених Договором, протягом 10 (десяти) днів з моменту повідомлення про страховий випадок. Страховик має право вирахувати з суми страхового відшкодування ще несплачені страхові платежі без застосування зазначеного в цьому пункті пропорційного відшкодування.
  • Сума страхового відшкодування зменшується на частину збитків, відшкодованих особою, винною у їх заподіянні.
  • Виплата страхового відшкодування проводиться Страховиком згідно з Договором на підставі письмової заяви потерпілого (спадкоємця, представника, правонаступника) або особи, яка має право на отримання страхового відшкодування, і страхового акту, який складається Страховиком.
  • Страховик приймає рішення про виплату страхового відшкодування і складає страховий акт, або приймає рішення про відмову у виплаті страхового відшкодування впродовж 10 (десяти) робочих днів після отримання останнього з документів, що підтверджують факт, причини та обставини настання страхового випадку, його наслідки і розмір збитків (заподіяної шкоди), але не раніше прийняття рішення щодо виплати / відмови у виплаті страхового відшкодування за Полісом ОСЦПВВНТЗ, обов’язковість укладання якого на Забезпечений ТЗ передбачена законодавством.
  • У разі відмови у виплаті страхового відшкодування Страховик повідомляє Страхувальника або осіб, які мають право на отримання відшкодування (потерпілих), про прийняте Страховиком рішення у письмовій формі з мотивованим обґрунтуванням причин відмови впродовж 5 (п’яти) робочих днів після прийняття такого рішення.
  • У разі особливо складних обставин події, що має ознаки страхового випадку, Страховик має право відстрочити прийняття рішення щодо виплати страхового відшкодування або відмови у виплаті страхового відшкодування, а також складання страхового акту на строк до 6 (шести) місяців з дати подання Страхувальником всіх належним чином оформлених документів для виплати страхового відшкодування. Про прийняття такого рішення Страховик повідомляє Страхувальника впродовж 10 (десяти) робочих днів з дати подання Страхувальником останнього документу, в письмовій формі з обґрунтуванням причин.
  • Виплата страхового відшкодування здійснюється впродовж 10 (десяти) робочих днів після складання страхового акту Страховиком. У разі, якщо документи, необхідні для здійснення страхової виплати, відсутні, виплата здійснюється впродовж 10 (десяти) робочих днів з дати надання таких документів.
  • Виплата страхового відшкодування здійснюється безпосередньо потерпілому, його спадкоємцю або правонаступнику, їх законним представникам або погодженим з ними особам, які надають послуги з відновлення/ремонту пошкодженого майна, лікування потерпілих, та інші послуги, пов'язані з відшкодуванням збитків, або виплатили страхове відшкодування за договором майнового страхування.
  • Якщо відшкодування витрат на проведення відновлювального ремонту пошкодженого майна здійснюється безпосередньо на рахунок потерпілої особи (її представника), сума, що відповідає розміру оціненої шкоди, зменшується на суму визначеного відповідно до законодавства податку на додану вартість. Виплата утриманої суми податку (або її частини) здійснюється за умови надання Страховику документального підтвердження факту та суми оплати проведеного ремонту суб’єктом господарювання, який є платником податку на додану вартість
  • Страховик має право здійснювати виплати без проведення експертизи (у тому числі шляхом перерахування коштів особам, які надають послуги з ремонту пошкодженого майна) на підставі погоджених ним рахунків, калькуляцій, кошторисів нарядів-замовлень, актів виконаних робіт.
  • Страхувальник або Третя особа зобов’язані повернути Страховику суму страхового відшкодування, якщо протягом встановлених чинним законодавством України строків позовної давності виявиться така обставина, яка відповідно до чинного законодавства України, Правил страхування, або Договору є підставою для відмови у виплаті страхового відшкодування або підпадає під виключення із страхових випадків чи обмеження страхування.

Невиконання споживачем встановлених Договором обов’язків, несвоєчасна сплата страхової премії або наступної її частини, несвоєчасність повідомлення Страховика Страхувальником або водієм Застрахованого ТЗ про настання страхового випадку без поважних на це причин є безумовною підставою для відмови у виплаті страхового відшкодування, незважаючи на те, чи перешкодило це Страховику встановити факт, причини, обставини та/або наслідки події, що має ознаки страхового випадку.

Варіанти оплати поліса ДЦВ:

  • через онлайн платіжні системи, наприклад iPay, portmone;
  • онлайн оплата, через сайт компанії;
    готівковими коштами, через регіональне управління;
  • на розрахунковий рахунок компанії.

Основні переваги CК "ББС ІНШАРАНС"

Економія часу


Оформлення поліса займе не більше 7 хвилин

Додатковий страховий захист


Поліс ДСЦПВ можна оформити до автоцивілкі будь-якої компанії

Сервіс


Безпечна оплата і моментальнє отримання договору, цілодобова консультація оператора

Лояльність


Можливість використання промо-коду для отримання знижки

Часті питання

На будь-який термін, до 1 року. Мінімальний термін 15 днів. Страхова компанія гарантує страховий захист – виплату в розмірі від 100 000 до 500 000 грн., Який визначається Клієнтом.

На будь-який термін, до 1 року. Мінімальний термін 15 днів. Страхова компанія гарантує страховий захист – виплату в розмірі від 100 000 до 500 000 грн., Який визначається Клієнтом.

Рішення про виплату страхового відшкодування приймається одночасно з рішенням про виплату  за полісом  обов’язкової автоцивілки.

Виплата страхового відшкодування здійснюється впродовж 10 (десяти) робочих днів після прийняття такого рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Замовлення консультації:

Заказ консультации (Uk)