Поліс ДЦВ (розширення автоцивілки)

Купити електронний поліс ДЦВ всього за 7 хвилин.

Полис ДГО (расширение ОСАГО)ДЦВ (Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів) – страховий поліс, який забезпечує збільшення лімітів відшкодування за полісом Автоцивілки.

На даний момент максимальна сума відшкодування за ОСЦПВ є сталою, та становить:

  • 260 000 грн. за шкоду, завдану життю та/або здоров’ю;
  • 130 000 грн. за шкоду, завдану майну потерпілого.

Трапляються ситуації, коли збиток виходить за межі зазначених лімітів, і різницю доводиться покривати із власної кишені. В таких випадках доречним буде поліс Додаткової автоцивілки (Поліс ДЦВ).

Ліміти відповідальності

Розмір страхового покриття, згідно з умовами договору Добровільного страхування цивільної відповідальності обирається клієнтом на власний розсуд:

  • 100 000,00 грн.;
  • 200 000,00 грн.;
  • 300 000,00 грн.;
  • 500 000,00 грн.

Загальна сума виплат за кількома страховими випадками не може перевищувати страхової суми за Договором.

Ліміти відповідальності за кожним Договором страхування встановлюються окремо: за шкоду заподіяну життю і здоров’ю та за шкоду заподіяну майну Третіх осіб.

За полісом Додаткової автоцивілки, після виплати страхового відшкодування розмір страхової суми клієнта зменшується на суму виплачених відшкодувань.

Оформити поліс ДЦВ:

Інструкція з укладання електронного поліса ДЦВ:

Play Video

Варіанти оплати поліса ДЦВ:

Від чого залежить ціна (вартість) ДЦВ:

Страховий поліс ДЦВ не відноситься до дорогого продукту. Ціна поліса не фіксується і залежить від нюансів. Щоб визначити вартість поліса для вашого транспортного засобу, калькулятор ДЦВ враховувати різні чинники. Давайте їх розглянемо:

Основні продукти:

Корисні статті:

Страхування дронів сьогодні

Щороку на українському ринку з’являється до 5000 нових дронів. Ми вже не можемо уявити картографування, аероосморт об’єктів, аерофотозйомку, будівництво і т.д. без використання БПЛА. Активне використання БПЛА збільшило число ризиків пов’язаних з їх використанням.

Читать далее »

Основні переваги СК «БРОКБІЗНЕС»:

Економія часу

Оформлення поліса займе не більше 7 хвилин

Додатковий страховий захист

Поліс ДСЦПВ можна оформити до автоцивілкі будь-якої компанії

Сервіс

Безпечна оплата і моментальна договору, консультація оператора

Лояльность

Можливість використання промо-коду для отримання знижки

Часті питання FAQ

Ми зібрали для Вас наступні відповіді:

На будь-який термін, до 1 року. Мінімальний термін 15 днів. Страхова компанія гарантує додатковий страхову виплату в размере в межах від 100 000 до 500 000 грн., Яка візначається Клієнтом.

Програма добровільного страхування відповідальності власників транспортних засобів (автоцивілка) гарантує здійснення додаткового страхового відшкодування за шкоду, що завдана майну, життю (здоров’ю) інших (третіх) осіб в результаті ДТП, яке сталося з вини водія – власника поліса “Добровільна автоцивілка”

Ні, збиток, нанесений Вашому автомобілю, не відшкодовується ні за полісом ОСЦПВ, ні за договором добровільного автоцивілки. З метою відшкодування збитків, завданих вашому автомобілю, рекомендуємо скористатися договором КАСКО.

Виплата страхового відшкодування здійснюється одночасно з виплатою за полісом обов’язкової автоцивілки. Після узгодження суми відшкодування і отримання всіх необхідних документів потерпілий отримує відшкодування протягом 10 робочих днів.

Страхование автомобиля

Залиште свої відгуки - вони важливі для нас:

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии

Замовлення консультації:

Форма зворотного зв'язку