Телефон: 0 800 500 123 | Email: info@bbs.com.ua

Оптимальне КАСКО

Головне хвилююче питання: «Заощадивши гроші, чи отримаю я дійсно хороший продукт?» КАСКО складається, як конструктор, чим більше включено опцій, тим дорожче, але є безліч законних способів, як знизити вартість договору, при цьому, залишитися задоволеним із захищеним транспортним засобом. Почнемо з найпопулярніших методів.
Страхование Каско СК "БРОКБИЗНЕС"

Давайте розберемо, що ж таке оптимальне КАСКО?

Головне хвилююче питання: «Заощадивши гроші, чи отримаю я дійсно хороший продукт?»

КАСКО складається, як конструктор, чим більше включено опцій, тим дорожче, але є безліч законних способів, як знизити вартість договору, при цьому, залишитися задоволеним із захищеним транспортним засобом.

Почнемо з найпопулярніших методів.

КАСКО можна здешевити за рахунок таких опцій:

  • Франшиза: чим більше, тим дешевше. Згадаймо розважливих європейців, які вибирають франшизу 3-5%, не заявляючи про невеликий збиток (пошкодження), у вигляді подряпин. В Україні, страхові компанії частіше пропонують франшизу до 2% за ризиком пошкодження ТЗ і до 10% за ризиком викрадення (незаконне заволодіння). Наша рекомендація: франшиза 0,5% – за ризиком пошкодження та 10% – за ризиком викрадення (незаконне заволодіння) – на практиці найраціональніший підхід;
  • Обмеження в договорі за ризиками. Наприклад, якщо авто перебуває переважно на майданчику для паркування під охороною, можна звернути увагу на програму страхування «КАСКО без Викрадення», це дозволить заощадити до 20%;
  • Кількість водіїв керуючих ТЗ: немає сенсу платити за опцію «всі водії на законних підставах», якщо ви єдина людина, хто керує авто, тоді варто зафіксувати в договорі страхування одного водія, із зазначенням віку та стажу, що заощадить до 5%;
  • Місце відновлювального ремонту застрахованого автомобіля – на дилерській автостанції або на СТО, яке рекомендує Страховик. При виборі СТО за рекомендацією Страховика, Ви теж заощадите до 5%
  • Встановлення лімітів відповідальності за виплатами страхового відшкодування, які визначають обмеження в рамках страхової суми (наприклад за одним страховим випадком).
  • А найчастіше, страхові компанії створюють спеціальні програми, враховуючі індивідуальні потреби клієнтів, про це розповімо далі:

Програма КАСКО 50/50.

Упевнені водії можуть сміливо вибирати КАСКО 50/50. Програма передбачає повноцінне автострахування та покриття за всіма страховими ризиками. Якщо протягом дії договору нічого не сталося, Страхувальник заощаджує 50% вартості страховки.  А, якщо все ж відбулася подія, для отримання виплати, необхідно доплатити другу частину страхового платежу.

Всі вищенаведені рекомендації підходять для авто віком до 12 років.

Як застрахувати авто з великим терміном експлуатації 12-20 років?

Для  автомобілів “поважного віку” спеціально розроблені програми страхування бюджетного КАСКО, з комплексом оптимальних умов, які дозволяють захистити власний автомобіль і при цьому вартість страховки не б'є по кишені автовласників. Особливість такої програми полягає в тому, що Ви страхуєте автомобіль не на повну його вартість, а на обумовлену вартість в договорі від 20 000 до 100 000 грн. Програма  передбачає відновлення (ремонт) автомобіля на СТО, яку рекомендує Страхова компанія, з можливістю використання альтернативних запчастин.

Від чого Ви застраховані?

Автомобіль застрахований за ризиком Дорожньо-транспортна пригода (ДТП), що сталося з вини Страхувальника, при наявності другого встановленого учасника. Якщо аварія відбудеться не з вини Страхувальника, то шкода йому відшкодує страхова компанія винуватця ДТП за полісом ОСЦПВ.

Які особливості договору?

Укласти договір можливо тільки в разі придбання або при наявності чинного  полісу обов”язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ). Кількість водіїв без обмежень, але з мінімальним стажем водія від 3-х років.

Крім оплати ремонтних робіт, Програма пропонує також різні додаткові послуги, такі як цілодобова підтримка Контакт-центру, витрати на евакуацію після ДТП, допомога на дорозі та інші.

Яка вартість оптимального КАСКО?

Страхова Компанія «БРОКБЕЗНЕС» пропонує надійні програми:

«КАСКО Мінімальне» від 500 грн до 1200 грн

«КАСКО Ощадливе»  від 2000 грн до 4300 грн

«КАСКО Доцільне» від 2900 грн до 5000 грн

Головне, при виборі страхового захисту, грунтуватися на власному досвіді та врахувати свої ризики. А ми, керуючись  досвідом та професіоналізмом, готові допомогти обрати Програму страхування, відповідно до Ваших потреб та фінансових можливостей.

Поділитись у себе